Vesmirny toruansky imperiat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesmirny toruansky imperiat


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 diplomatický dotaz

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Darheel
Anonymní




diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 3:57 pm

Jeden z vašich členů opakovaně útočí na členy naší aliance, i přes upozornění opět otočil své zbraně proti nám. Jak bude posuzována naše odveta proti němu? Jedná se pouze o tohoto vašeho člena, ostatní vaši členové nás nezajímají. Nebo to máme brát jako vyhlášení války?
Darheel - Admirál aliance GALACTICA
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 5:07 pm

o jakého člena?
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 5:10 pm

jo kokotko už vidím. No co se týče mě tak pokud kokotko s vími bude chtít pomoc tak ja jsem pro každou srandu a jatka
Návrat nahoru Goto down
Darheel
Anonymní




diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 5:33 pm

Chtěl jsem to vyřešit diplomatickou cestou, jeho útok beru jako útok na mě osobně nikoli na alianci a proto si myslím, že by do toho sporu neměla žádná z aliancí zasahovat. Nejsem zastáncem systému "Budu si dělat co chci a kdyby to náhodou nevyšlo, tak mi aliance pomůže". Ale to je pouze můj názor.
Návrat nahoru Goto down
Izmir Cpaitul
Moderátor
Moderátor
Izmir Cpaitul


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 31. 07. 07
Age : 33

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 6:14 pm

No tak jako předseda aliance VTIP bych se měl asik taky vyjádřit, že?

Tak ... Svoje problémy si řešte u vás.. myslím, že máte na planetě mnoho nemocných dětí, vyhládlých občanů, sucho, útoky teorristů, atd... se stejnými problémy se musíme vypořádávat všichni .. kokotko neměl nejspíš dost surovin na výrobu léků pro děti na jeho planetě, které trpí nevyléčitlnými chorobami ... tak mu sakra trochu taky můžeš poskytnout.... my bychom mu taky rádi pomohli, ale on chtěl hlavně upozornit na fakt, že nedokážete ani těm svým pidižvíkům zajistit pořádnou ochranu...

Takže odveta, pokud projde bude posuzována jako, že potebujete taky suroviny na léky,.... v tom případě, ale my ostatní víme, kde je hledat, že?.. doporučuju předtím než na někoho útočit si pořádně zpevnit obranu.. Very Happy .. alespoň jako ja.. Very Happy .. stačí stovka raketometu a mate to v klidu a kokotko bude schánět humanitárky jinde...

jinak zas tak daleko to k vám nemáme, že?... Very Happy .. to byste nevěřili co už umí iontové technologie a křižník.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:26 pm

lol to je mazec :-D
Návrat nahoru Goto down
Darheel
Anonymní




diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeFri Aug 03, 2007 7:47 pm

Moudrá slova, věru. Pochopil jsem, rozhodně jsem se ve vás nespletl.
Tímto bych to uzavřel.
S pozdravem
Návrat nahoru Goto down
Izmir Cpaitul
Moderátor
Moderátor
Izmir Cpaitul


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 31. 07. 07
Age : 33

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 9:12 pm

Darheel napsal:
Moudrá slova, věru. Pochopil jsem, rozhodně jsem se ve vás nespletl.
Tímto bych to uzavřel.
S pozdravem

To jsme tak sečtělí?.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitimeSat Aug 04, 2007 11:06 pm

Myslím že si ho uzemnil tim s těma dětma
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





diplomatický dotaz Empty
PříspěvekPředmět: Re: diplomatický dotaz   diplomatický dotaz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
diplomatický dotaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vesmirny toruansky imperiat :: Otázky na Vesmirny toruansky imperiat-
Přejdi na: