Vesmirny toruansky imperiat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesmirny toruansky imperiat


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Fůze FeSA-Elita-VTIP

Goto down 
+13
lima
Don Pichot
Haxx
Kaplan007
Elrondsen
amigoss
Santus de spiritus
M.A.X.
TeCZko
Peniskiller
James Flame
DJMatriX
Akeron
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
lima
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 05. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 7:23 pm

Fůze je dobrá věc pro ty, kteří se dostanou mezi vyvolené a jenom se ptám kdo bude vyvolený?
v jednom jsme zajedno neaktivní musí ven at fůze bude či nikoliv
Návrat nahoru Goto down
M.A.X.
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora
M.A.X.


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 19. 08. 07
Age : 37
Location : Stare Mesto - CZ

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 7:25 pm

Jsem pro. Jen by bylo dobré se později dohodnout na Ally tagu,logu a ostatních věcech
Návrat nahoru Goto down
Haxx
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 06. 08. 07
Age : 33

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 7:35 pm

no ale i tak uz ty "Vyvoleni" budou za vodou a uz to nebude takova prdel ale tak jako ne ze bych nechtel bejt v nejsilnejsi ali na serveru.....Razz
Návrat nahoru Goto down
James Flame
Kandidát na hodnost Tora Gor
Kandidát na hodnost Tora Gor
James Flame


Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 08. 08. 07
Age : 36
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 7:41 pm

Tady de o to, sjednotit lidi, ktery to chtej hrat. Ja skoro kazdej den vyhazuju z alliance lidi co sou dyl nez tyden off. Nevim, ale proste ta nase ally de do pr..... Pac uz sem vyhodil i nekolik lidi co meli 1000+ bodu. Suspect
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 8:42 pm

Pokud budu vyvolený a dostanu nějakou hodnost a budu moct vyhazovat aspon lidi a tak jako to mám teď , potom jsem pro sjednocení Smile Vyvolené bych vybral podle toho zda jsou registrovaní tady a aspoň něco sem napsali k věci, podle toho se pozná zájem. Lidi s nízkým rankem nebo málo aktivní se vykopou dodatečně ze sjednocené ali. Dál mě zaujala poznámka: "účast na ali soubojích" my sme nějaké měli? Esi jo tak vůbec nevím že by byla válka s nějakou jinou ali za poslední týden co sem tady.
Návrat nahoru Goto down
M.A.X.
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora
M.A.X.


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 19. 08. 07
Age : 37
Location : Stare Mesto - CZ

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 8:56 pm

Jsem sice nováček v ali,ale taky jsem o žádných bojích neslyšel Smile a pro budoucnost bych volil aby všeci měli svoje flotyly a při případných ali-wars by se sjednotili dostatečně před akcí
Návrat nahoru Goto down
Haxx
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 06. 08. 07
Age : 33

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 10:42 pm

asi budu mluvit za vsechny kdyz napisu ze:
pokud budu mezi vyvolenymi souhlasim a pokud ne tak nesouhlasim.....Razz.....ale zalezi to na hraci osobne jestli si to zaslouzi bo ne
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 23, 2007 11:39 pm

Pokud nebudu je mě to fuk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
amigoss
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 10:41 am

Akeron napsal:
Este jeden dotaz.. Kto bude imperator? FeSA?


mimochodom,dost zaujimava otazka...asi by bolo najlepsie akby o novom imperatorovi hlasovala cela aliancia,nie?Najskor ju povedie nejaky docasny,ale potom,ked skoncia pripadne cistky by bolo dobre usporiadat volby,do ktorych by,smaozrejme,mohol kandidovat uplne kazdy,kandidaturu by musel predlozit do istej doby a musel by byt nejaku dobu aktivnym,napr.2 tyzdne ci tak nejak...
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 10:56 am

taky je otázka kdo ho chce dělat
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 1:29 pm

takže postupně:

citace :
... je napr. na dovolenke alebo je v nemocnici a nikomu nemohol nic povedat ...moznosti je vela...nuz a po par tyzdnoch s avrati stastny domov,ze si zase zadrti ogame a zrazu vidi ze jeho planeta je rozbombardovana...
Pokud nemá zmražený účet, pak je v podstatě jedno, jestli je v nějaké ali nebo ne, jelikož pokud ho nyní někdo farmí, tak ali se to stejně nedozví. A přiznejme, že takových lidí bude opravdu jen minimum pokud vůbec Smile


citace :
Este jeden dotaz.. Kto bude imperator? FeSA?
Nevím, co přesně se pod pojmem "Imperátor" v tomto kontextu myslí, ale asi chápu, kam otázka míří. Plán je takový, že každá aliance si zvolí jednoho (nebo dva) členy, kteří budou vést celou alianci. Na fóru budou mít speciální sekci, do které ostatní neuvidí. Tato "Rada" bude rozhodovat o tom, koho vyhodit atd. Jejím rozhodnutím se bude muset řídit zakladatel aliance, který jako jediný (aby v tom nebyl chaos) bude mít právo přijímat a vyhazovaz členy. Bez svolení rady ovšem nebude smět nikoho vyhodit. Rada složená se zástupců všech tří aliancí bude samozžejmě rozhodovat i o jiných věcech. (V podstatě o všech věcech, takže to bude sice vysoká, ale zároveň hodně zodpovědná funkce). V případě, že se fůze provede pod hlavičkou FeSA, potom toto mohu garantovat, jelikož zakladatel FeSA je můj brácha a nenarokuje si žádné pravomoce do zasahování fungování aliance (se stránkáma a dalšíma věcma má práce až až Smile )

citace :
a DOaK do toho nechcete zatahnout??? jenom FeSa, mi a elite???
Primárně jsme uvažovali jen o Vaší alianci a o Elitě, jakožto o silných aliancích. DoAK bychom ohli připojit také, ale to bych nechal až po fůzi, ať v tom není zbytečný zmatek. (nechal bych, ať o tom po fůzi rozhodne Rada Smile)

citace :
vem si to tak že pak by už nebylo na koho utočit,...
Znovu upozorňuji, že po fůzi právě nové farmy vzniknou, jelikož každá aliance bude vstupovat do fůze jen s "aktivními" hráčemi. Ti, co se nezajímají o dění v ali se přemění na farmy Smile.

citace :
...v jednom jsme zajedno neaktivní musí ven at fůze bude či nikoliv
Přesně tak. A to je ten důvod, proč myšlenka fůze vznikla. Vykopnout nepotřebné a zbytek spojit v jeden celek.

citace :
no ale i tak uz ty "Vyvoleni" budou za vodou a uz to nebude takova prdel
Tak musím trochu oponovat. Když se dělá nejaký vyhlazovací alianční útok, ve kterém letí 130 křižníků, jelikož se spojilo několik hráčů a za ním letí další 4 podobné vlny... Nemůžu si pomoct, ale mě to připada zábavné Smile Je to kolektivní a lidi v alianci se tak hodně stmelují.

citace :
Tady de o to, sjednotit lidi, ktery to chtej hrat. Ja skoro kazdej den vyhazuju z alliance lidi co sou dyl nez tyden off. Nevim, ale proste ta nase ally de do pr..... Pac uz sem vyhodil i nekolik lidi co meli 1000+ bodu.
Velice přesně řečeno. Pokud se fůze podaří, pak výsledkem bude skupina normálních pohodových lidí, které baví a chcou hrát. To je ta základní podstata celé fůze.

citace :
"účast na ali soubojích" my sme nějaké měli? Esi jo tak vůbec nevím...
Mi máme poměrně jednoduchý a velice efektivní způsob organizace aliančních útoků. Nemusí se ani jednat o nějakou válku, ale pokud třeba dotírá nějaký člen co je na 4 pozici, tak jsou tyto ali útoky velice efektivní zbraní Smile .

citace :
... pro budoucnost bych volil aby všeci měli svoje flotyly a při případných ali-wars by se sjednotili dostatečně před akcí
Můžu ti potvrdit, že tato idea je naprosto správná. Takto to u nás zatím funguje a nemůžu si stěžovat Very Happy.

citace :
taky je otázka kdo ho chce dělat

To je pravda. Na první pohled se může zdát, že každý by chtěl být nějakým BOSSem či imperátorem, ale s vysoukou funcí přicházejí i povinnosti a zodpovědnost. To si spousta hráčů neuvědomuje. Já jsem diplomat a stačí mi to. Jsem rád, že se někdo jiný stará o jiné věci a mi pak jenom někdo řekne "s tu a tou ali vyjednej dohodu o neútočení" a já jdu jednat . Cool
Návrat nahoru Goto down
James Flame
Kandidát na hodnost Tora Gor
Kandidát na hodnost Tora Gor
James Flame


Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 08. 08. 07
Age : 36
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 11:23 pm

citace :
o je pravda. Na první pohled se může zdát, že každý by chtěl být nějakým BOSSem či imperátorem, ale s vysoukou funcí přicházejí i povinnosti a zodpovědnost. To si spousta hráčů neuvědomuje. Já jsem diplomat a stačí mi to. Jsem rád, že se někdo jiný stará o jiné věci a mi pak jenom někdo řekne "s tu a tou ali vyjednej dohodu o neútočení" a já jdu jednat .


Ja napriklad bych takovou funkci delal rad, ale co si budem povidat, nemam na to ani trochu casu. Momentalne sem moderatorem foram alliance MORDOR_second na s3 v travianech + obranej general v allianci OOT na s10 v travianech a uz ted, mam plny ruce prace. Tedka delam v nasi ally v OGame jenom spravce hodnosti a i to zere spoustu casu a je to opruz.

A k tomu, ze by mela byt rada ze 2+2+2 clenu mi ale pride trochu na nic. Je to sice fajn, rychle se rozhodnete, ale dulezitejsi veci bych resil nejak vetsi casti clenu. Treba udelat tuhle radu na rychle rozhodovani, ale na vyhlasovani valek, uzavirani paktu atd. bych udelal treba radu 30lidi, at to je fakt demokratictejsi. A samozrejme bych udelal jak do rady 6 lidi, tak do rady 30 volby. Do ty 30 bych se sam prihlasil, to by tolik casu nezralo, ale do tech 6 ani nahodou.

To je muj nazor, nazor cloveka co onlinovky hraje uz nejakej ten patek, a myslim, ze zkuseni hraci muzou potvrdit. Idea
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 11:33 pm

Třeba já sem předseda ali na WG už ňáký ten pátek a nejhůř se nám nevede Smile Byla by pro mě čest být ve vedení takové ali. času opravdu nemám / sou dny kdy v práci málem i spím/ ale i tak si udělám každý den aspoň hodinku na to nebo se alespoň budu snažit. Rád bych kdybyste semnou tak ňák počítali až budete shánět lidi do rady Smile
Návrat nahoru Goto down
Haxx
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 06. 08. 07
Age : 33

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 24, 2007 11:34 pm

mam uplne opacnej nazor, presne jak to rikas sme to delali v travianu taky (btw sem na 2 a 7) bylo to vzdycky na strasne dlouho nez se vsichni vyjadrili trvalo to i nekolik dni, coz urcite neprichazi v uvahu a rozhodnuti musej bejt hotovi i behem nekolika hodin, tak sme tam proste zacali vladnout absolutisticky a vono to fungovalo.....proste stacilo pohrozit popripade nejaky zivi priklady toho co se stane kdyz nebudou poslouchat.....takze si myslim ze tech 6 je akorat mozna az moc....a myslim ze zkuseny hraci muzou spis potvrdit ze ve 30 lidech se nemame behem jednoho dne sanci dohodnout
Návrat nahoru Goto down
Don Pichot
Admin
Admin
Don Pichot


Po?et p?ísp?vk? : 121
Join date : 31. 07. 07
Age : 34
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 11:50 am

já nevim že to tak hrotíte. prostě já jsem proti demokracii, diktarura a šmitec žádnejch 30 lidí z kterejch 10 bude vědět vo co go a ostatní budou lini si to čist tak si tipnou maj to přece jen 50 na 50.
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 11:51 am

Rada se taky nemusí domlouvat tady ale třeba na ICQ a stačí aby se z rady dohodli třeba min. 3 lidi aby byla usnášení schopná. Domluva vedení po ICQ se mi osvědčila z WG, naše ali hned líp šlapala a útoky byly hned líp vedeny a koordinovány. Myslím že je docela vhodné aby pak keždý z členů sloučené ali měl na ICQ v kontaktech alespoň pár spoluhráčů a někoho z vedení nebo rady.
Návrat nahoru Goto down
James Flame
Kandidát na hodnost Tora Gor
Kandidát na hodnost Tora Gor
James Flame


Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 08. 08. 07
Age : 36
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 11:53 am

Haxx napsal:
mam uplne opacnej nazor, presne jak to rikas sme to delali v travianu taky (btw sem na 2 a 7) bylo to vzdycky na strasne dlouho nez se vsichni vyjadrili trvalo to i nekolik dni, coz urcite neprichazi v uvahu a rozhodnuti musej bejt hotovi i behem nekolika hodin, tak sme tam proste zacali vladnout absolutisticky a vono to fungovalo.....proste stacilo pohrozit popripade nejaky zivi priklady toho co se stane kdyz nebudou poslouchat.....takze si myslim ze tech 6 je akorat mozna az moc....a myslim ze zkuseny hraci muzou spis potvrdit ze ve 30 lidech se nemame behem jednoho dne sanci dohodnout

To ale potom neni problem systemu, ale lidi. Jakejch nekolik dni? U nas kdyz nejses dyl jak 3 dny online, tak letis. Vetsina lidi je tam kazdej den. Ja sam, kdyz mam moznost, sem tam nekolikrat. A co je to 30 lidi, to bude prece tak 1/4 ze vsech. A maj to bejt lidi, co budou aktivni kazdej den, nebo max. o vikendu tu nebudou. A kdyz tu neni nekdo na dyl, tak o tom prece da vedet, aby ho nevyhodili, tak se nemusi na jeho hlas ani cekat.

A v s3 mame jeste jinej zpusob. O hodne dulezitejch otazkach se hlasuje pomoci posty. Hromadna zprava hlasujte o tom a tom, tak a tak. A clovek musi hlasovat do pristiho rana, kdy se to scita. Kdyz nekdo nehlasuje, tak se na nej proste neceka.

Shrnutim, cekani nekolik dni je cirej blabol, nebo blbina kvuli neochote clenu nejake alliance (btw nechapu, jak to muze fungovat). Takze rozhodne sem proti absulutismu, a jsem pro demokracii.

VIVA LA LIBERTAS
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 11:56 am

Diktatura jak říkáš no nevím. Výhody to jistě má ale nemám rád to že jeden člověk si něco pak zamane a 100 lidí ho slepě následuje jako tupé ovce a je jim to fuk. Demokracie při takovém množství členů nevím jak by fungovala ale moc pružně asi ne ale třeba najdem kompromis Smile
Návrat nahoru Goto down
James Flame
Kandidát na hodnost Tora Gor
Kandidát na hodnost Tora Gor
James Flame


Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 08. 08. 07
Age : 36
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 12:07 pm

DJMatriX napsal:
Rada se taky nemusí domlouvat tady ale třeba na ICQ a stačí aby se z rady dohodli třeba min. 3 lidi aby byla usnášení schopná. Domluva vedení po ICQ se mi osvědčila z WG, naše ali hned líp šlapala a útoky byly hned líp vedeny a koordinovány. Myslím že je docela vhodné aby pak keždý z členů sloučené ali měl na ICQ v kontaktech alespoň pár spoluhráčů a někoho z vedení nebo rady.

Nemuzes porovnavat WG, kde je v allianci 12 lidi (nebo kolik, uz sem to nejakej patek nehral). I v travianech je 60 a tady se 120 - to mas min. 10* tolik. Takze ja chapu ze to nebude tak pruzny, ale prece jenom je to demokracie.
Návrat nahoru Goto down
Haxx
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 06. 08. 07
Age : 33

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 1:14 pm

no jasny to byli online (jen pro to aby mohli rict ja tu byl - nevyhazujte me) ale na forum vubec nekoukali a proto nemohli hlasovat....ja bych to fakt nechal na tech 6 lidech a kdyby nekdo z ostatnich nesouhlasil tak se proste udea hlasovani a tam se rozhodne jestli ho tam nechat bo ne a to muzou potom hlasovat vsichni
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 25, 2007 8:47 pm

Mi jsme úplně normální lidi, takže i kdyby v Radě bylo "jen" 6 členů, tak by to nikdy nebylo tak, že by najednou z ničeho nic Rada rozhodla "vyhodíme všechny jejichž nick začíná písmenkem A Smile". K problematikám a návrhům by se mohli vyjadřovat všichni členové (od toho je fórum Cool ) a Rada by se pak rozhodla.

FeSA je vedena v duchu, že o všem se dá debatovat, takže se každý může vyjadřit ke všemu. Nebyl by tedy žádný problém zkusit vedení s např. 6. členy a kdyby to nefungovalo, tak vyzkoušet jiné modely.

Nejdůležitější je se spojit. Rámcově je toho ohledně fůze snad již řečeno dost. Detaily se vyřešily po fůzi.

Pro většinu členů se nic po fůzi nezmění. Zapnou OGame, budou hrát, číst fórum atd. prostě vše, co dělali doteď. Jen s rozdílem, že to budou dělat pod záštitou opravdu silné a hlavně fungující aliance.

Pokud tedy mohu, tak bych se nyní odvážně pokusil požádat, zda by vaše aliance mohla vytvořit onen seznam hráčů, kteří by se fůze zůčastnili. (nejjednodužší je vzít všechny, kteří jsou registrováni na fóru a alespoň jednou se na něj podívali).
Návrat nahoru Goto down
amigoss
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 19. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 10:56 am

podla mojho nazoru je tiez zbytocne tvorit radu z nejakych 30ludi....je to zbytocna byrokracia ktora nas bude len brzdit....
Návrat nahoru Goto down
M.A.X.
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora
M.A.X.


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 19. 08. 07
Age : 37
Location : Stare Mesto - CZ

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 12:21 pm

Já zastávám názor, že jelikož by se spjili tři Ali,z každé by měl být stejný počet lidí.Doporučoval bych 2 max 3,taková rada by tvořila návrhy,které by se pak vkládali na fórum,kde by si jej každý člen ali mohl přečíst a něco k nim dodat,samozřejmě, že kritické rozhodnutí,které by prováděla v časové tísni a tudíž bez informování ostatních členů,např. rychlý a přesný útok ali jednotek.tak bych si představoval radu já. Na kdy se plánuje, že fúze proběhne?v rámci dnů,týdnů,měsíců
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 2:00 pm

Najprv musi Don spravit zoznam hracov, ktori pojdu do fuzi...

nikto iny to robit nemoze... to je pravomoc imperatora
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 2:38 pm

Tak abychom to zbytečně neuspěchali, tak bych navrhoval provést fůzi příští víkend. 1. a 2. září. Ať je čas na přípravu seznamu atd.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fůze FeSA-Elita-VTIP
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mier medzi alianciami NASA a VTIP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vesmirny toruansky imperiat :: Otázky na Vesmirny toruansky imperiat-
Přejdi na: