Vesmirny toruansky imperiat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesmirny toruansky imperiat


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Fůze FeSA-Elita-VTIP

Goto down 
+13
lima
Don Pichot
Haxx
Kaplan007
Elrondsen
amigoss
Santus de spiritus
M.A.X.
TeCZko
Peniskiller
James Flame
DJMatriX
Akeron
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
sahlepik
Tora
Tora



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 08. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 8:15 pm

jedna rýpavá otázka, která nemá pro samotný běh nové ali vlastně žádný význam - jaký pak bude název nové spojené ali? ;-)

Bude nějaký speciální thread na fóru, kde může každý nadnést svůj nápad pro název a pak se bude o těch "rozumných" hlasovat v anketě? :-)
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 26, 2007 9:45 pm

Nový název bych viděl nějak neutrálně. Něco jako "Federace Spojených Aliasncí" třeba Very Happy

Samozřejmě se po fůzi začne debatovat nad spoustou věcí. Název, pravidla aliance atd. Každý bude moci říct svůj názor. Finální rozhodnutí bude mít v rukou Rada. Takové řešení se mi zdá správné a naprosto jednoduché. Jak by řekli naši politici "Transparentní" Smile
Návrat nahoru Goto down
DJMatriX
Tora
Tora
DJMatriX


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 18. 08. 07
Age : 39

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 9:16 pm

Lidi co budou vybráni budou kontaktováni pres SZ tady nebo ve hře? Nebo se tady vypíše seznam? A jak se to pak udělá? Hráč dá opustit ali a najde novou nebo mu pošlou pozvánku nebo neco Smile Aby se nezmatkovalo
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 10:32 pm

Vsetko zavisi na Donovi... a toho som tu dost davno nevidel. Zrejme sa zoznam bude musiet urobit bez neho lebo to treba poslat FeSe este pred 1.9. To znamena ze to musi robit bud niekto objektivny alebo skupinka hracov s vyssim postavenim. Navrhujem Sancha ktory je rank 4 a robi nam vsetkym radsot Smile Ja sa neviem na to odhodlat aby som povedal zbohom kope hracov. Ja len radsej posuniem tu zodpovednost niekomu inemu Wink
Návrat nahoru Goto down
matrixn3
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: spojení aliancí   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 11:09 pm

Zdravím chlapi,par věcí jsem si zde přečetl co se týče spojení naší ali s vysoce postevenou aliancí fesa elita,kdybych měl mluvit za sebe byl bych opravdu rad kdybychom se spojily jen tak utužíme své pozice v obsazovaných galaxijích.myslím že to není chyba ale naopak někdo zde říkal že by to moc nepomohlo níže postaveným členum aliance VTIP ale jen ti silní zustávají ja tuhle hru opravdu hraju a jsem na ní každý den Cool tahle hra mě fakt chytla a doufam že nejsem sam tak co lidi jdeme krast,loubit a valčit to je naše předurčení,mi budeme největší elitní jednotka ve vesmíru Twisted Evil lol! Twisted Evil What a Face
Návrat nahoru Goto down
M.A.X.
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora
M.A.X.


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 19. 08. 07
Age : 37
Location : Stare Mesto - CZ

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:36 pm

Datum se rychle blíží a já bych se chtěl zeptat,jestli už se něco rozjelo a zda se to celé plánuje na tento víkend,či se to posune at vimkdy se nemam ozrat Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pulcicek
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 23. 08. 07
Age : 32
Location : Ostrava

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 4:34 pm

nevím co na to mám napsat? Chtěl bych,aby se ali. spojili,ale nevím jestli patřím mezi ti "VyVolené".
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 4:39 pm

Ano, fůze proběhne opravdu během tohoto víkendu.

Chtěl bych požádat vaše vedení, aby do seznamu napsali i všechny hráče, kteří tady k tématu Fůze napsali nějaký svůj příspěvek. Předem děkuji.

Předpokládám (a doufám Smile ), že fůze neproběhne během jedné hodiny, ale bude probíhat pozvolna během celého víkendu. Ti, co se o víkendu nedostanou k internetu, se mohou klidně přidat i během dalšího týdne.
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 4:52 pm

BlueRabb zajtra to mas cierne na bielom Wink
Návrat nahoru Goto down
matrixn3o
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 29. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 12:28 am

chlapi moc se těším na to až budeme sjednoceni protože si myslím že dohroady budeme moc silní a pokud se dáme do určitých týmu záleží na domluvě tak bychom byly hodně,hooodně zaneprazdnění tím jak se zbavovat surovin Cool.
Návrat nahoru Goto down
matrixn3o
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 29. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 12:34 am

hlavně se nesmí zmatkovat jak to už napsal dříve DJmatrix musí to být přesně takové jak to admini a rada uděla a ja se podle jejich rozhodnutí budu řídit.
Návrat nahoru Goto down
BlueRabb
Anonymní




Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 2:20 pm

Zmatkovat nebude potřeba.

Já vůbec nepochybuji o tom, že by se Radou někdo neřídil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
James Flame
Kandidát na hodnost Tora Gor
Kandidát na hodnost Tora Gor
James Flame


Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 08. 08. 07
Age : 36
Location : Praha

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 2:37 pm

Don by urcite seznam zvladl u delat, ale byli sme spolu na soustredeni a proste sme se nedostali na 1 tyden na net.
Návrat nahoru Goto down
pulcicek
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 23. 08. 07
Age : 32
Location : Ostrava

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:04 pm

kdy proběhne fůze?Abych to věděl
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:08 pm

dnes
Návrat nahoru Goto down
sahlepik
Tora
Tora



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 08. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:04 pm

ok, jaký je tedy postp?mám vystoupit z VTIPu a dát si žádost do FEsy + registrace na jejich fóru?
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:09 pm

Presne tak... ja tam pojdem az posledny .. treba tu kopec veci este spravit
Návrat nahoru Goto down
sahlepik
Tora
Tora



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 08. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:36 pm

ok, zítra máme plánovaný výpadek internetu, tak odcházím už ted. sejdeme se u fesy, mějte se zatím
Návrat nahoru Goto down
pulcicek
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora



Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 23. 08. 07
Age : 32
Location : Ostrava

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:53 pm

mam problém
na jejich stránkách mají napsané,že příjmají členy z 1. a 2. galaxie a já jsem v 3.
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 4:58 pm

pulcicek napsal:
mam problém
na jejich stránkách mají napsané,že příjmají členy z 1. a 2. galaxie a já jsem v 3.

pojdem to vydiskutovat s BlueRabbom
Návrat nahoru Goto down
M.A.X.
Kandydát na hodnost Tora
Kandydát na hodnost Tora
M.A.X.


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 19. 08. 07
Age : 37
Location : Stare Mesto - CZ

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:42 pm

Myslím že toto problém nebude když se s nama chcou spojit ve třetím vesmíru... tak hloupý nejsou
Návrat nahoru Goto down
Akeron
Admin
Admin
Akeron


Po?et p?ísp?vk? : 84
Join date : 04. 08. 07
Age : 34

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:56 pm

Vsetko je v poriadku...
Návrat nahoru Goto down
keba
Noobik
Noobik



Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 18. 08. 07

Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 4:07 pm

hele jako me jste do fuze nevybrali nebo co hraju kazdy den a na foru jsem taky kazdy den a vse procitam ale nikdo mi nenapsal ze mam prestoupit mam jit nebo ne jsem aktivni ale o prazdninach to neslo porad jsem nekde byl hral jsem vdzy po tydnu 3 dny a zase jsem nekam jel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fůze FeSA-Elita-VTIP   Fůze FeSA-Elita-VTIP - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fůze FeSA-Elita-VTIP
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mier medzi alianciami NASA a VTIP

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vesmirny toruansky imperiat :: Otázky na Vesmirny toruansky imperiat-
Přejdi na: